nr 491 4484
Figuringrupp
Royal Dux, Rokoko-par, höjd: 22 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
150 kr |
måndag 22 oktober 2007 kl 17:36:39
Tid |
Kund |
Bud |
22/10 12:38:47
100 kr
22/10 17:26:51